• Українська
  • Русский
  • English
Where there is no law, but every man does what is right in his own eyes, there is the least of real liberty
Henry M. Robert

"Телячі ніжності" - не для собак

5 June, 2007 - 00:00


Сергій ХАНІН

Практично не буває такого дня, щоб до медичних закладів Сум не зверталися по допомогу місцеві жителі, яких покусали бродячі або домашні собаки. Причому, як зазначають фахівці, останні відзначаються ще більшою агресивністю, ніж безпритульні тварини.

Правоту їхніх слів підтверджують хоча б випадки, які трапилися в обласному центрі цього тижня. Наприклад, приведений господарем на лікування до однієї з місцевих ветеринарних лікарень сенбернар під час огляду несподівано кинувся на лікаря. Учепившись мертвою хваткою в руку працівника закладу, пес порвав йому вени, після чого зірвав із зап'ястя годинника вартістю 52 гривні і проковтнув його. І хоча власник собаки поспішив компенсувати постраждалому матеріальний і моральний збитки, ветлікар, певно, ще довго не наважуватиметься без остраху підходити до чотириногих друзів людини.

По-іншому відтепер дивитиметься на собак іще одна жертва їхніх зубів, котра заходилась у п'яному розчуленні цілувати свого добермана-пінчера. Собача натура не сприйняла "телячі ніжності", в результаті чого в господаря було відкушено півщоки. І якби хірурги вчасно не зробили чоловікові пластичну операцію обличчя, довелось би йому змінювати фотографію у своєму паспорті...

 


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ