• Українська
  • Русский
  • English
Where there is no law, but every man does what is right in his own eyes, there is the least of real liberty
Henry M. Robert

Воскрес - і на роботу

5 June, 2007 - 00:00


Євген БРУСЛИНОВСЬКИЙ, "День"

Зазвичай, люди після таких випадків змінюються: стають задумливими, починають активно читати релігійну літературу, а то й ідуть у ченці. Головний же лікар Черкаської обласної лікарні Анатолій Фесун через кілька тижнів після своєї смерті вийшов на роботу.

...Того дня головлікар як завжди о восьмій уже був у своєму кабінеті. За звичними клопотами він забув, що йому самому потрібен укол - незначне запалення нервового сплетіння хоч і не вельми турбувало, та все ж вимагало лікування. Анатолій Іванович погукав у кабінет помічницю, і та зробила йому укола. Тут же, в неї на очах він і помер. Збіглися колеги, стали метушитися, робити звичне в таких випадках штучне дихання, та все намарне - пульсу не було. Не хвилину, три, п'ять, а цілих 45 хвилин. Авжеж, головлікар Черкаської обласної лікарні був мертвий, ніхто з медиків сумніву не мав. Утім, сподіваючись на неможливе, вони все ж не припиняли маніпуляцій з... тілом (Анатолій Іванович наполягає саме на такому формулюванні). І - о диво! - на 45-й хвилині воно (тіло) стало подавати ознаки життя.

Опісля він ще 84 дні був непритомний. Напевне організм таким чином оговтувався після смерті. І таки оговтався. Бо коли головлікаря виписали з лікарні додому, він і двох тижнів не просидів удома - тіло і душа просилися на роботу.

57-літній Анатолій Фесун каже, що його воскресіння з точки зору медицини, пояснити неможливо. А ось причину смерті з'ясувати вдалося: імпортний препарат, що ним лікують запалення нервового сплетіння, не можна колоти вище пояса, але в анотації про це не було написано.

Цей випадок трапився 1,5 року назад. Але Анатолій не змінився, він такий, як завжди: привітний, усміхнений, заклопотаний. Щоправда, віднедавна на його робочому столі з'явилася Біблія. Розгортає нечасто, знаєте, в головлікаря з вільним часом сутужно. Але бодай руку покладе, і то вже - легше...

Черкаси

 


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...