Сумоїсти з Донеччини вибороли 5 медалей на чемпіонаті Європи

19 вересня, 21:47

З 15 по 17 вересня в польському місті Кротошин пройшов чемпіонат Європи з сумо. Доросла вікова категорія зібрала на змаганні 160 спортсменів із 12 країн. Донецьку область представляли 3 спортсмени, які вибороли 5 медалей, повідомляє Вільне радіо.

Про успіхи спортсменів повідомляють в управлінні фізичної культури та спорту ДонОДА.

Донецьку область у лавах збірної України представляли спортсмени з Бахмутської громади. Вони принесли у скарбничку 5 медалей:

• 3 золоті;
  • 1 срібну;
  • 1 бронзову.

Так, Олександр Вересюк став чемпіоном Європи в абсолютній чоловічій ваговій категорії. Крім цього, спортсмен виборов золоту медаль у командних чоловічих змаганнях та бронзову медаль в особистих змаганнях у категорії понад 115 кілограмів.

Єлизавета Моренко вперше виступила на міжнародних змагання серед дорослих.  Спочатку бахмутянка зустрілась із суперницею на 80 кілограмів важче за неї, але це не завадило бахмутянці перемогти. спортсменка дійшла до фіналу, де поступилась іншій українці Іванні Березовській з Волині та посіла друге місце.

Ще один бахмутянин, Олександр Козирєв, поступився спортсмену з Ізраїлю та не виборов нагород.

Сумоїстів Донеччини тренують Олег Рева, та Сергій і Любов Коробки.

Загалом українська збірна за кількістю медалей посіла на чемпіонаті Європи перше місце. Сумоїсти вибороли 27 медалей:

• 14 золотих;
  • 7 срібних;
  • 6 бронзових.

Нагадаємо, днями команда зі спортивного орієнтування з Донецької області привезла з Фінляндії три нагороди з рогейну. Серед переможців — спортсмени та спортсменки з Краматорська та Бахмута.