Дзюдоїстка Вікторія Сотник зі Слов’янська стала бронзовою призеркою Кубку Європи

26 жовтня, 12:45

Слов’янська дзюдоїстка Вікторія Сотник на Кубку Європи, який пройшов 21-22 жовтня в латвійській столиці Ризі, здобула бронзу, повідомляє Вільне радіо.

Про це повідомили у Слов’янській міській ВА.

«Одну бронзову медаль до національної скарбнички принесла 16-річна спортсменка Школи вищої спортивної майстерності Донеччини, вихованка Обласної КДЮСШ Вікторія Сотник. Спортсменка виборола нагороду у першому раунді у ваговій категорії до 57 кг. Вікторія у першому раунді обійшла Анну Сташкевич із Польщі та виявилася сильнішою за Інгрід Комодовскі з Данії», – йдеться у повідомленні.

У півфіналі Сотник поступилася ще одній полячці Емілії Бєлавській – майбутній чемпіонці, яка у вирішальній сутичці за «бронзу» перемогла Лауру Маковей з Португалії.

Заняття дзюдо спортсменка розпочинала в Лимані, наразі на змаганнях представляє Слов’янськ. Її тренерами є Дмитро Ігнатенко, Віталій Іванисенко та Інга Бобровська.

Загалом збірна України на цьому Кубку Європи здобула 4 срібних та стільки ж бронзових медалей.

Нагадаємо, сумоїсти з Донеччини вибороли 3 медалі на Всесвітніх іграх з єдиноборств.