Путь героя - это осуществить силой своей веры пропасть между тем, что человек желает, и тем, что есть реальное.
Ярослав Стецько, украинский политический и военный деятель

На "Крымском титане" произошла техногенная авария, - глава Херсонской ОГА

11 сентября, 2018 - 13:22
Фото ATR

На заводі "Титанові інвестиції", розташованому на території окупованого Криму, відбулася техногенна аварія. Про це під час прес-конференції повідомив очільник Херсонської області Андрій Гордєєв, передає УНН.

"За інформацією, добутою агентурно, у них (на заводі "Кримський титан" в Армянську, - ред.) була техногенна аварія. Чим вона викликана – буде з'ясовуватися. Але те, що вони (окупаційна влада, - ред.) приховували це від громадян, – це правда. Наскільки нам відомо, вони в авральному порядку засипають той накопичувач кислоти фосфат-гіпсом та вапном з метою погашення реакцій сірчастої кислоти і припинення її викидів в атмосферу", - зазначив Гордєєв.

За його словами, ситуація у Херсонській області нормалізовується. Цілодобово проводиться моніторинг повітря, беруться аналізи фруктів та овочів, а також забори води та ґрунтів. В оздоровчих таборах Херсонщини розмістили 548 дітей, у тому числі жінок з маленькими дітьми.

"Буквально вчора ввечері я був у них. Вони почувають себе добре", - додав губернатор.

Він також зазначив, що на території Херсонської області був виконаний весь комплекс заходів превентивного характеру.

"На завтра призначена комісія з надзвичайних ситуацій, де ми заслухаємо доповіді всіх територіальних підрозділів. Зокрема Держекоінспекції, Держпродслужби, медиків і всіх організацій, які пов'язані із діагнозом цієї ситуації. У випадку позитивної ситуації ми приймемо рішення про припинення упереджувальних заходів", - повідомив Гордєєв.

Как сообщалось ранее, Главное управление Нацполиции в АР Крым допрашивает пострадавших в результате деятельности завода "Титан".

В Каланчакском и Чаплынском районах Херсонской области, прилегающих к админгранице с оккупированным Россией Крымом, работают бригады врачей и передвижная мониторинговая лаборатория, которая исследует уровень загрязняющих веществ в воздухе.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Источник: УНН
Новости партнеров
Loading...