У государей нет места для философии.
Томас Мор, английский писатель, философ, государственный деятель, лорд-канцлер, Святой Римско-католической церкви

Президент Казахстана подписал указ об отставке правительства

22 февраля, 2019 - 12:45
Фото: Reuters

Президент Казахстана Нурсултан Назарбаев в четверг, 21 февраля, подписал указ об отставке правительства страны.

Об этом сообщила пресс-служба казахского президента, передает  Deutsche Welle.

"Принять отставку правительства Республики Казахстан. Временно возложить исполнение обязанностей премьер-министра Республики Казахстан на Мамина Аскара Узакпаевича", - говорится в указе.

Згідно з документом, члени відставленого уряду виконуватимуть свої обов'язки до затвердження нового складу кабінету міністрів. Раніше цього ж дня Назарбаєв оголосив про необхідність відставки уряду під керівництвом прем'єр-міністра Бакитжана Сагінтаєва. "Вважаю, що уряд повинен піти у відставку", - говорилося в заяві Назарбаєва, опублікованій на його сайті.

Відставленому уряду на чолі з Сагінтаєвим Назарбаєв закинув, що тому так і не вдалося "повною мірою створити реальні стимули й інструменти для якісного зростання економіки". Натомість зафіксоване зростання в економіці країни досягається завдяки насамперед сировинним галузям, наголосив президент Казахстану.

Від нового керівництва казахського уряду Назарбаєв очікує "дієвих кроків щодо підвищення рівня життя, стимулювання економіки, реалізації стратегічних завдань", - йдеться на сайті Назарбаєва.

Нурсулиан Назарбаєв, якому вже 78 років, є незмінним президентом Казахстану з 1990 року.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!


Новости партнеров
Loading...