У вогні перетоплюється залізо у сталь, у боротьбі перетворюється народ у націю
Євген Коновалець, український громадсько-політичний діяч

Бадьорий погляд

В Україні робитимуть унікальні екоокуляри з кави та льону
12 липня, 2018 - 10:09
ФОТО З САЙТА OCHIS.COM.UA

Головна ідея окулярів — повна відмова від нафтового пластику в їх складі, замість якого використають біополімер на основі кави, льону і натуральних олій, повідомляють на сайті компанії Оchis, що втілюватиме ідею. Оправа повинна повністю розкладатися у ґрунті або воді, перетворюючись на добриво. Тож, акцентують на сайті компанії, якщо ви зламаєте або загубите свої окуляри, природа тільки подякує. Також зазначають, що продукт не має світових аналогів.

Автори окулярів Ochis Coffee звертають увагу, що для створення одного такого аксесуара треба не менше тижня, включаючи природну сушку і пресування кави. А у повному циклі виробництва закладено 39 процесів ручної праці.

Серед переваг моделі — дужки можна буде підлаштувати під розмір обличчя, а наконечники для завушників загинати у різні боки, завдяки чому вони надійно триматимуться на вас. Ще один бонус — оправа тривалий час пахнутиме кавою.

Наприкінці липня ініціатива має з’явитися на платформі для краудфандингу Kickstarter, де люди з усього світу можуть підтримати вподобаний проект фінансово. Як повідомляє видання bit.ua, уже створені готові прототипи окулярів, виробництво Ochis Coffee планують зосередити в Україні.

Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments