Коли людина не встане з колін, то вона не далеко зможе пройти.
Іван Драч, український поет, перекладач, кіносценарист, драматург, державний і громадський діяч

Дві дірки в одному вусі вже не екзотичні

19 липня, 1997 - 00:00

Літо. Саме час оголити ноги, плечі, талію, скинути набридлі черевики і взути улюблені босоніжки. Звичайно, тіло прекрасне само по собі, але і його можна прикрасити.

Ми вже давно пристосувалися прикрашати щиколотки ланцюжками через відсутність спеціальних браслетів. Каблучки на пальцях приїлися, кулони набридли, браслети теж старі, як світ. На Сході жінки навіть сплять у всіх своїх "лаштунках", котрих на них ледь чи не з кілограм. За звичаєм, якщо чоловік їй тричі скаже: "Ти мені не дружина", вона повинна буде одразу піти, не взявши з собою нічого, окрім того, що на ній. Там зайва сережка в носі не викличе ніякого подиву.

Нам теж хочеться чогось новенького. І тут на допомогу приходить пірсинг (проколювання дірок по всьому тілу). Виявляється, носити сережки можна не тільки у вухах (хоча деякі модники й модниці і тут відзначилися: у них по п'ять і більше дірок), але й у губах, на язиці. Можна стати схожою на різдвяну ялинку в розпалі літа, варто тільки захотіти.

Зателефонувавши до багатьох київських салонів краси, я-таки знайшла місце, де можна "проколоти" себе. У косметологічний салон "Шарм" звертається в середньому одна молода (від 19 до 25 років) жінка в день з проханням продіти їй сережку у найнесподіваніші місця. Послуги ці надають вже рік, причому особливою популярністю користуються брови та пупки. Це вважається нині дуже сексуальним. Тут вам це зроблять за 25 гривень (6 гривень сережки і 19 робота) вручну або англійським "пістолетиком". Продіти сережку можна навіть у ніготь. Частіше у нарощений, гел(ьо)вий, ніж у свій, рідний. До речі, нігті можна розмалювати, зробити їх такими собі леопардовими, наприклад.

Якщо пірсинг вас не дуже приваблює, талію можна прикрасити тонесеньким ланцюжком-поясом, а на вухо надіти фіктивну сережку. Можна взагалі не мудрувати. Гарний загар - прекрасна прикраса. Фон нікому не завадить, навіть Леоніду Кравчуку, котрий, до речі, теж приходив до "Шарму" позагоряти.

Так що наважуйтесь! Благо - літо, спека - і все відкрите.

Марина СУПОНІНА, студентка Інституту журналістики
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ