У вогні перетоплюється залізо у сталь, у боротьбі перетворюється народ у націю
Євген Коновалець, український громадсько-політичний діяч

Книга про гетьмана як плече друга

Історик, політолог, автор «Дня» Ольга Михайлова презентувала в редакції газети книгу – політичний портрет Гетьмана Павла Скоропадського
11 жовтня, 2018 - 19:31
ФОТО РУСЛАНА КАНЮКИ / «День»

Коли робиш справді важливу справу – дуже допомагає відчуття, що ти не сам, що поблизу – соратники, поруч – плече друга. Книга «AVE. До 100-ліття Гетьманату Павла Скоропадського» здобула поважну інтелектуальну підтримку – до редакції «Дня» завітала знаний історик, політолог, автор нашої  газети пані Ольга Михайлова й презентувала новинку  «скоропадськознавства» - своє дослідження в жанрі «політичного портрета», назване «Гетьман Павло Скоропадіський. Усі , окрім негідників, підуть за мною» (промовистий підзаголовок! Пані Ольга  зізналась, що до останнього моменту не була впевнена, чи схвалить видавництво такий підзаголовок, узятий зі слів самого Гетьмана, і готова була відстоювати саме його).

Про що нова книга Ольги Михайлової? Про Скоропадського – політика, про його бачення Української держави, про методи державного керівництва, про його друзів і ворогів у політиці, про розвиток його поглядів -  від  «подвійної лояльності» до переконаного українського самостійництва. Це видання обсягом 300 сторінок, спільно з книгою «AVE», створює такий необхідний зараз інтелектуальний синергетичний ефект, що дозволить збагнути постать Гетьмана в усій глибині та трагізмі.

Головний редактор «Дня» Лариса Івшина, якій пані Ольга подарувала свіжий  примірник книги, щиро подякувала автору. Інтерв`ю з Ольгою Михайловою читайте в одному з найближчих номерів «Дня».

 

Ігор Сюндюков, «День»

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments