Якщо ми вирішимо всі проблеми світу, але провалимо вирішення освітніх проблем, наші діти зруйнують те, що ми їм заповіли.
Томас Джефферсон, 3-й президент США, один з авторів Декларації незалежності США

Коротко / СУСПІЛЬСТВО

29 липня, 2003 - 00:00

У Рівному з’являться пральні самообслуговування

На одному з останніх засідань Рівненського міськвиконкому міський голова Віктор Чайка доручив здійснити «експеримент» — відкрити дві пральні самообслуговування для жителів Рівного й подивитися, чи зацікавляться жителі обласного центру такими послугами. Ідея виникла не на голому місці — ще у 2000 році Рівненщина була третьою у державному рейтингу за кількістю та якістю надання побутових послуг, і раптом з’ясувалося, що позиції з цих питань втрачено. Це підтвердила й статистика: нині в місті налічується 78 перукарень, 51 комп’ютерний зал і всього чотири пральні, у віддалених мікрорайонах не працює жодної хімчистки. А фірма «Либідь» — комплексне підприємство з надання побутових послуг і піонер приватизації на Рівненщині — взагалі зникла з виднокола. Отож і вирішила міська влада навести лад у побутовій сфері, яка нібито й розвинена, а елементарних послуг не вистачає, повідомляє Сергій СТЕПАНИШИН, Рівне.

У Донецьку штрафуватимуть перепланувальників квартир

Після інциденту в Києві, де через перепланування приміщень обвалилася частина житлового будинку, мерія Донецька вирішила провести технічну перевірку всіх об’єктів, які зазнавали реконструкції. Міський голова Донецька А. Лукьянченко дав міськжитлоуправлінню відповідне доручення. На сьогоднішній день донецькими судами за фактом неправомірної зміни планування житлових будинків розглядається п’ять справ. Однак насправді тих, хто всупереч інженерним розрахункам, самостійно змінює планування квартир, у сотні разів більше. На думку донецького міського голови, нововведення до проектів будинків повинні вносити тільки проектувальники. Інвентаризація перепланованих об’єктів пройде протягом місяця, і у разі виявлення технологічних порушень власників квартир оштрафують і зобов’яжуть внести корективи, повідомляє Сергій КУЗІН, Донецьк.

Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ