Піднесім свій народ культурно, навчаймо його. Не тільки учитель може навчати, але може його навчати та виховувати і урядовець, вояк, промисловець чи інший.
Августин Волошин, український політичний, культурний і релігійний діяч Закарпаття

Мішель Терещенко одружується!

Нащадок славетного українського аристократичного роду, міський голова Глухова візьме шлюб на Покрову у збудованому предками Володимирському Соборі
28 вересня, 2016 - 18:20

Міський голова Глухова Мішель Терещенко вирішив взяти шлюб. В силу своєї природної скромності нащадок славетного аристократичного роду не хотів привертати увагу преси до цієї надзвичайно особистої події.  Тому цей матеріал «Дня», по суті, можна назвати ексклюзивною позитивною сенсацією. 

Дружиною Мішеля стане громадська діячка, голова громадської організації «КИЯНИ для КИЯН», екс-депутат Київської міської ради Олена ЄСКІНА.

Церемонія вінчання відбудеться в Києві у Володимирському соборі.

«Володимирський собор будували мої предки. І я не перший представник роду Терещенків, який отримуватиме благословення у цьому храмі. Для нас це - нормально», - розповів «Дню» Терещенко

Для Олени храм теж є особливим місцем. «У Володимирському соборі хрестили мого батька, який дуже рано пішов з життя», - розповідає у розмові з «Днем» наречена.

Молодята організовують весілля самі. Кажуть, не було потреби звертатись за допомогою до професійних консультантів та помічників, бо  не планували масштабного святкування.

Для Мішеля і Олени вінчання є передусім особливою духовною подією. Тому вони не планують масштабного весільного гуляння, і кличуть  - лише найближчих і найдорожчих.

«Звичайно, хотілось би зібрати усіх-усіх друзів і знайомих: моїх і Мішеля. Але не те місце, і не в такий час», - пояснює Олена. Тому буде  вінчання, а після – « вечеря для близьких друзів».

Олена, як вона сама розповіла «Дню», спочатку взагалі хотіла просто «розписатись», і щоб не було ні церемонії, ні плаття, ні публічності. Але потім, зізналась наречена, рідні і майбутній чоловік переконали, що все це має бути.

Вбрана наречена буде у білу сукню в класичному європейському стилі. «Придбала готову. Чесно кажучи, я не надавала великого значення сукні, у яку буду вбрана, - розповідає Олена. -  У мене дуже багато роботи, тому на пошиття на особисте замовлення сукні від українського дизайнера, чи якогось іншого, часу не було». 

Про сокровенну мить освідчення наречені розповідати не хочуть. Воліють, аби це залишилось в дуже потаємному архіві сімейних спогадів. «Це – дуже особисте. І я б не хотіла», - відповіла Олена. А от про зустріч з майбутнім чоловіком наречена розповідає охоче. Каже, то було після Майдану, тут в Україні – в Києві.

«Ми буквально відразу відчули, що дуже близькі за духом. Тому наша дружба, громадська діяльність дуже плавно переросла в більш близькі стосунки», - розповідає Олена. Вона зізнається, що її привабило в майбутньому чоловікові передусім те, «що він робить для країни і суспільства».

«Мішель дуже харизматична людина, яка заслуговує величезної поваги до того ким він є і що він робить. Мене ніколи не цікавили чоловіки, які живуть для себе», - розповідає Олена.

А ще, словами нареченої, нащадок Терещенків дуже світла і позитивна людина. І, слід додати, дуже тактовний чоловік. На запитання «Дня» про деталі весілля, зустрічі і стосунків з Оленою, він попросив нас зателефонувати їй. «Я б дуже хотів, щоб ви поговорили про це з Оленою. Це дуже делікатна для жінки тема. І я не хочу, щоб щось, про що Олена не хотіла б розповідати, стало б з моїх рук надбанням громадськості», - пояснив перепрошуючи Мішель.

І ще один цікавий штрих до романтичного портрету нової сім’ї : вітаючи українців з 25 річницею незалежності України на своїй сторінці у Фейсбук Мішель під постом «Сьогодні моїй Україні 25 років…» розмістив фото Олени. І одна з користувачок мережі відписала в коментарях «А хто це на фото?! Це -Україна?». На що Мішель коротко, але ємко відповів «Так…».

Редакція «Дня» вітає наречених з цієї надзвичайно важливою подією у житті. Зичимо їм любові і довгих років щасливого спільного життя.

Алла ДУБРОВИК-РОХОВА, «День»
Рубрика: