...Всі були готові на жертви, знали, що не сьогодні-завтра їх знищать, але їх турбувало передовсім: чи знатиме світ про це, чи світ щось скаже?.. І друга проблема — ще більш духовна: чи буде кому помолитися за всіх, хто загинув?
Олександр Биковець, священник

Мистецтво захистить

У Дніпропетровську представляють проект, присвячений проблемі виховання дітей в інтернатах
4 грудня, 2015 - 12:01

«Відкриваємо двері дітям» — так називається виставка, яку сьогодні відкривають в арт-центрі «Я Галерея». Через фотографії, відео, інсталяції українських митців привертають увагу до малечі й підлітків з притулків. Проект підготували у рамках однойменної громадянської кампанії, що в Україні стартувала 2013 року і спрямована на повну відмову від інтернатів з переходом до системи виховання дітей у сімейному середовищі. Виставку організувало представництво благодійної організації «Надія і житло для дітей» в Україні.

«80 тисяч дітей досі замкнені в інтернатах, позбавлені можливостей реалізувати свої права та потенціал. Роботи, представлені у проекті «Відкриваємо двері дітям», оповідають про необхідність подолання інертних законів на користь щасливого дитинства та впевненого майбутнього», — говорять організатори проекту.

Виставка триватиме до 9 грудня.

Підготувала Марія ПРОКОПЕНКО, «День»
Газета: 
Рубрика: