...Від того, скільки цеглинок ворожого муру проб’ємо лезами і кулями, залежить підсумок боротьби.
Юрій Горліс-Горський, український військовий і громадський діяч, письменник

«Події, від яких стаєш трішечки кращим»

У Києві відбувся фестиваль дитячої творчості «Баттерфляй» – на підтримку сліпих та слабозорих дітей
12 квітня, 2013 - 17:38
КЛЮЧОВИЙ МОМЕНТ СВЯТА – НАГОРОДЖЕННЯ НАЙКРАЩОГО ПЕДАГОГІЧНОГО КОЛЕКТИВУ СЕРЕД ШКІЛ-ІНТЕРНАТІВ ДЛЯ СЛІПИХ ТА СЛАБОЗОРИХ ДІТЕЙ СИМВОЛОМ ФЕСТИВАЛЮ – СТАТУЕТКОЮ МЕТЕЛИКА.
ПОЧЕСНИЙ ГІСТЬ ФЕСТИВАЛЮ НАРОДНА АРТИСТКА СРСР АДА РОГОВЦЕВА ПРИВІТАЛА І НАГОРОДИЛА 14-РІЧНОГО ТРУБАЧА ІВАНА НЕЧАЯ ЗІ ШКОЛИ-ІНТЕРНАТУ ДЛЯ ДІТЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ №11.

Захід став підсумком річної роботи Фонду підтримки молодіжного та олімпійського плавання Дениса Силантьєва  над проектом «Відчути книгу».

Ідея проекту – забезпечити школи-інтернати аудіокнигами, щоб діти з вадами зору могли вивчати літературу, слухаючи твори. За рік фонд забезпечив дисками і апаратурою шість з 35 шкіл-інтернатів. «Коли ми їздили в інтернати, бачили там багато талановитих дітей. І директори звернулися до нас з проханням якось розвивати їхні здібності, щоб вони працювали над собою», – розповідає Інна Силантьєва, директор Фонду.

На фестивалі виступило 25 дітей з 15 номерам,  з них частина дітей – слабозорі. Так, 14-річний трубач Іван Нечай зі школи-інтернату для дітей з вадами зору №11 виконав пісню «Ніч яка місячна». Іван розповів нам, що протягом п’яти років по годині в день займається музикою з вчителем. На сцені Івана привітала і нагородила Ада Роговцева. «Майже щодня мають бути такі події в місті для того, щоб ми стали трішечки кращими, бо ми зачерствіли, ми розсердилися, розізлилися, стали гіршими. А український народ не може бути поганим», – сказала артистка.

Ольга МАКАР
Газета: 
Рубрика: