Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Технології – проти насильства

Албанські дівчата розробили програму GjejZa, яка надає юридичні, психологічні та медичні консультації
10 жовтня, 2019 - 10:12
ДІВЧАТА ПІД ЧАС ПРЕЗЕНТАЦІЇ СВОЄЇ РОЗРОБКИ В ТИРАНІ / ФОТО РЕЙТЕР

Арла, Діа та Йонада, троє албанських підлітків, відомі як команда D3c0ders, нещодавно виграли Всесвітній саміт Technovation World Pitch в Силіконовій долині зі своїм додатком GjejZa (що в перекладі означає «знаходити голос»), повідомляє invest-in-albania.org Командам дівчат було запропоновано визначити проблему у своїй громаді й вирішити її за допомогою технологій та підприємництва.

Додаток GjejZa — це рішення проти гендерного насильства. Додаток пропонує варіанти отримати юридичну, психологічну та медичну консультацію. Він спростовує міфи про гендерне насильство, ділиться історіями успіху та має SOS-меню.

Команда зосередилась на ґендерному насильстві та дискримінації, оскільки вони все ще, на жаль, залишаються головними проблемами в албанському суспільстві.

Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ