Які ж несвоєчасні рішення можновладців. Коли вони за що-небудь, нарешті, зважуються взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, визначний український державний і політичний діяч, воєначальник, останній гетьман України

У 2002-му буде багато кукурудзи і вдалих шлюбів

28 грудня, 2001 - 00:00

Розгадка астрологічної таємниці всім відомої пекторалі Скiфії вже не потребує реклами. Торевтичні символи на золотому виробі розташовано в суворій послідовності. Завдяки цьому вдалося ідентифікувати всі зображення з малюнками зодіакальних сузір’їв. Саме з них стародавній майстер золотих справ Скiфії, напевно, сам жрець-астролог, скопіював композиційне розташування тварин і людей. Скіфський зодіак, ідея його твору базувалися на більш давніх відкриттях жерців арійського кола походження. Нині відкрито тринадцятирічний цикл повторення астросимволічних знаків, що присутні на пекторалі.

Так 2000-й рік належав Золотому Грифону, 2001 — Золотій Жар- Птиці. За ними, на шедеврі світової торевтики, йде Золоте Козеня. У еллінів це сузір’я йменувалося як Козеріг. Тільки у скіфів знак мав інший часовий інтервал — з 4 січня по 31 січня. Скіфський знак даного сузір’я — символ посмішки і сміху. 2002-й рік очікується веселим і життєрадісним.

Це рік буйства трав. Очікується багатий врожай ягід, кукурудзи і соняшника. Стародавні арії помітили, що саме в такі роки, що чергуються, погодні умови відрізняються своєю нестабільністю. Заморозки-відлиги, дощі і посуха — всім обдарує цей рік. На жаль, подібні роки не відрізняються сейсмологічною стабільністю, про що потрібно пам’ятати мешканцям Криму. Згідно з арійським циклом, в Україні очікується висока урожайність зернових аж до 2004 року. Економіка — на піднесенні. Починаючи з 2002 по 2007 спостерігатиметься спад. Саме в період з 2001 по 2004 рік будуть виникати найміцніші молоді родини, а кількість розлучень почне зменшуватися.

Проте не забувайте про сірого вовка. Це рік і його активності. Так що боротьба з організованою злочинністю в Україні набуде інших масштабів. Посилиться боротьба правоохоронних органів з корупцією — «завдяки» зростанню нетерпимості суспільства до цього явища. Очікується значний приріст бюджетного позитиву. Як помста, будемо спостерігати стрибки курсу валют. Гривня може стати непередбачуваною.

2002-й рік — рік числової симетрії, читай — щасливий. Цього я вам і бажаю від щирого серця. Будьмо життєрадісними і щасливими.

Олекса ЗОРЯНИЙ, історик астрології
Газета: 
Рубрика: