Мир, прогрес, права людини – ці три цілі нерозривно пов’язані. Неможливо досягнути якоїсь із них, нехтуючи іншими.
Андрій Сахаров, фізик, правозахисник, дисидент, громадський та політичний діяч, лауреат Нобелівської премії миру

Україна й Польща разом готуватимуть волонтерів до Євро-2012

13 квітня, 2011 - 00:00
ФОТО ЄВГЕНА КРАВСА

Активісти молодіжного руху України та Польщі обговорили підготовку волонтерів до Євро-2012 в рамках програми корпорації «Українсько-польський центр академічних обмінів» спільно з Державною службою молоді та спорту України, повідомляє УНІАН.

«Ми з нашими колегами з корпорації «Українсько-польський центр академічних обмінів» майже рік працюємо разом над проектом надання українській молоді освіти в Європі, підготовки волонтерів до Євро-2012 (з червня 2010 року), — зазначив голова Державної служби молоді та спорту України Равіль Сафіуллін. — За цей час близько сотні українських студентів отримали можливість навчатися у вишах Польщі, зокрема в Опольському університеті. Відгуки, наскільки мені відомо, найкращі. Наша молодь, майбутні волонтери, сьогодні навчаються в Ополє, на спеціальності «гуманітарна логістика», де отримують комплексні знання з психології, соціальної роботи, медицини і т.д. Навчаються того, що складає основу успішної роботи волонтера».

У свою чергу голова корпорації «Українсько-польський центр академічних обмінів» Олексій Москаленко зазначив, що в квітні розпочалася низка екскурсій для всіх українців, охочих навчатися в Польщі. Одна група вже побувала у Варшаві, Лодзі, Хожуві, Катовіце, Ополє та познайомилася з умовами навчання та проживання у тамтешніх університетах. Також «Українсько-польський центр академічних обмінів» готує проведення літніх курсів для української молоді при ВНЗ Польщі.

За словами координатора Всеукраїнського центру волонтерів-2012 Миколи Воробйова, на Євро-2012 Україна потребує понад 13 тис. волонтерів. А найбільший волонтерський проект в країні був у 2006 році в рамках святкування 750-річчя від дня заснування Львова. У ньому взяли участь 700 волонтерів.

Рубрика: 
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments