Почувати себе людиною, почувати себе тим, як ще колись казали, першим творінням Найбільшого Творця, почувати себе свідомим у всіх своїх вчинках та поступованнях — ось основна заповідь людини-европейця.
Улас Самчук, український письменник, журналіст і публіцист, редактор

Без відвідувачів – до 28 лютого

Цюрихський зоопарк пропонує заохочення для тих, хто підтримує його під час карантину
16 лютого, 2021 - 16:53
ФОТО REUTERS

Ресторани та культурні, спортивні та розважальні заклади у Швейцарії через обмежувальні заходи з протидії поширенню COVID-19 залишаться зачиненими до кінця лютого. Також не працюють підприємства роздрібної торгівлі, які не торгують товарами першої необхідності, і фермерські ринки. Водночас з 1 лютого 2021 року правоохоронні органи мають право накладати грошові штрафи в розмірі від 50 до 200 швейцарських франків (1 франк = 30 гривень) на осіб, які відмовляються носити маску в громадському транспорті, на станціях або зупинках або перед загальнодоступними об’єктами, а також на тих, хто бере участь в несанкціонованих громадських заходах чи хто сам організовує приватні заходи, порушуючи  обмеження щодо кількості учасників, повідомляє www.swissinfo.ch. А тим часом у країні лунають заклики до ослаблення карантинних заходів, ідеться в повідомленні: бізнес-асоціації та представники кантональних урядів закликають до початку поступового згортання обмежувальних заходів починаючи з березня. Експерти, з іншого боку, застерігають від такого кроку, побоюючись в цьому разі настання третьої хвилі пандемії. Федеральне відомство охорони здоров’я повідомляє, що в країні дедалі частіше виявляються мутовані варіанти коронавірусу.

Тим часом Цюрихський зоопарк, який теж не працює до 28 лютого, дякує власникам щорічних абонементів, які не претендують на відшкодування втрачених через тимчасове закриття закладу коштів. «Щойно ситуація з коронавірусом дозволить, ми запросимо вас на затишний вечір у зоопарку поза графіком роботи — ідеться в повідомленні на сайті www.zoo.ch. — Наші гіди покажуть вам зблизька жирафів, носорогів, зебр тощо, а директор зоопарку Северин Дрессен привітає особисто на місці. Безкоштовний безалкогольний напій завершить ваш вечір».

На фото: Рожеві фламінго у вольєрі в Цюрихському зоопарку, одному з найвідоміших у Європі.

Газета: 
Рубрика: