Одна із ознак мистецтва - це його нестримний вплив на розвинений інтелект.
Микола Хвильовий, український прозаїк, поет, публіцист

Білорусь і РФ створять єдині парламент і уряд

3 грудня, 2019 - 10:21
ФОТО РЕЙТЕР

Росія та Білорусь в межах об’єднання в Союзну державу створять єдині парламент і уряд. Про це домовилися президент РФ Володимир Путін і президент Білорусі Олександр Лукашенко, передає Reformation.

«Президенти домовилися, що цілі заявлені грандіозні і вони не повинні змінюватися. Це перехід на уніфіковане податкове законодавство, створення єдиних ринків нафти, газу та електроенергії, створити єдиний парламент та уряд з певними повноваженнями, коли незалежні Росія і Білорусь віддають наверх певні керівні функції з обов’язковим виконанням. Таке завдання зараз вирішується», — заявив посол Білорусі в Росії Володимир Семашко.

За словами Семашка, зараз триває робота над дорожніми мапами щодо інтеграції в Союзну державу. 20 із 31 «мапи» вже узгоджені, всі інші повинні бути готові в термін до одного тижня. Союзна держава — це наддержавне об’єднання Росії і Білорусі з організацією єдиного політичного, економічного, військового, митного, валютного, юридичного, гуманітарного та культурного просторів. Як повідомляв УНІАН, раніше Лукашенко заявив, що його країна зазнає величезних збитків через нерівні торгові відносини з Росією. За його словами, жоден документ про інтеграцію Білорусі з РФ не буде затверджений без вирішення принципових для Мінська питань.

Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ