Почувати себе людиною, почувати себе тим, як ще колись казали, першим творінням Найбільшого Творця, почувати себе свідомим у всіх своїх вчинках та поступованнях — ось основна заповідь людини-европейця.
Улас Самчук, український письменник, журналіст і публіцист, редактор

До 17°C тепла

Цього тижня стовпчик термометра у Британії може піднятися вище, ніж у Барселоні
16 лютого, 2021 - 17:47
СЕРФЕР НА ПЛЯЖІ СОЛТБЕРН-БАЙ-ЗЕ-СІ, ВЕЛИКОБРИТАНІЯ, 15 ЛЮТОГО 2021 Р. / ФОТО РЕЙТЕР

«Цього тижня у Великобританії може бути тепліше, ніж у Барселоні, оскільки на вихідні прогнозують до 17 ° С. На відміну від цього, ртутний стовпчик в іспанському місті має досягти 16°С», — ідеться в повідомленні twnews.co.uk. Зі зміною напрямку вітру протягом наступних кількох днів ми спостерігатимемо великі зміни температур у Великобританії. Минулого тижня сильні холодні східні вітри з Балтики принесли морози по всій країні. Цього тижня м’які південно-західні атлантичні вітри принесуть тепліше повітря.

Зі зниженням температури до -5 ° C наприкінці минулого тижня лондонці очікують різкого потепління за лічені дні, повідомляє інтернет-ресурс. Але в решті країни після рекордно низьких температур, які спричинили падіння ртутного стовпчика до -23 ° С, все ще не так гаряче. Цього тижня в Північній Ірландії, Шотландії та частині північної Англії випаде сніг.

Газета: 
Рубрика: