Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Марш на підтримку Голунова

Поліція в Москві затримала сотні людей
13 червня, 2019 - 11:23
ФОТО РЕЙТЕР

12 червня 2019 року. Москва. На марші в підтримку журналіста видання «Медуза» Івана Голунова поліція затримала понад 400 людей, повідомляє ОВД-Инфо. Зокрема й багато журналістів та опозиціонера Олексія Навального. За даними ЗМІ, в першу чергу затримували людей з футболками «Я/Ми Голунов» і плакатами. Нагадаємо, обурення громадськості в Росії викликала ситуація з затриманням Івана Голунова 6 червня, нібито в зв’язку з підозрою в спробі збуту наркотиків. 8 червня його відправили під домашній арешт, проте вже 11 червня кримінальну справу щодо кореспондента закрили «у зв’язку з недоведеністю його участі в скоєнні злочину». Голунов провину заперечив, зазначивши, що наркотики йому підкинули. Його адвокат Сергій Бадамшин сказав, що на жодному з предметів, вилучених з квартири Голунова, не виявлено відбитків його пальців. Як пише Бі-Бі-Сі, Голунов спеціалізується на журналістських  розслідуваннях, і писав, зокрема про роботу департаменту ЖКГ московської мерії, новорічне оформлення Москви, вивезення сміття зі столиці та похоронний бізнес. Попри те що Голунова напередодні відпустили, люди все одно вийшли на марш, незважаючи на те що він не був узгоджений з владою.

Підготувала Наталія ПУШКАРУК, «День»
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ