У вогні перетоплюється залізо у сталь, у боротьбі перетворюється народ у націю
Євген Коновалець, український громадсько-політичний діяч

«Олег виглядає гірше, ніж минулого разу»

Адвокат Дмитро Дінзе 19 липня відвідав Сенцова
19 липня, 2018 - 19:19
ФОТО АРТЕМА СЛІПАЧУКА / «День»

Про це повідомив на своїй фейсбук-сторінці журналіст Антон Наумлюк. Адвокат побачився з Олегом Сенцовим у колонії «Білий ведмідь» у російському місті Лабитнангі. Антон Наумлюк цитує Дмитра Дінзе: «Він (Олег Сенцов. — Ред.) виглядає ще гірше, ніж минулого разу. Дуже блідий. Ходить сам. Близько тижня тому у нього була друга криза по здоров’ю. Стало зле і його хотіли госпіталізувати, щоб поставити на повноцінне примусове годування, щоб вливати більше суміші. Він відмовився, і його залишили у колонії з умовою, що суміш він прийматиме сам під наглядом лікаря. Приймає на день по дві ложки. Перебуває у палаті, з голодування йти не збирається. Каже: «Скільки мене вистачить, стільки і протягну».

Також адвокат розповів, що Сенцов висловив подив, чому закінчилася активна кампанія підтримки українських політв’язнів з боку України та Уповноваженого Верховної Ради з прав людини Людмили Денісової. На думку Сенцова, українська сторона повинна активніше «продавлювати» ситуацію зі звільненням інших політв’язнів.

Крім цього, Олег Сенцов передав вітання Володимиру Балуху і фігуранту справи «кримських диверсантів» Євгену Панову, який минулого тижня отримав у підконтрольному Росії кримському «суді» вісім років колонії суворого режиму за абсурдними звинуваченнями у плануванні терактів.

Нагадаємо, 19 липня Олег Сенцов голодує 66-й день, Володимир Балух — 122-й, Станіслав Клих — 41-й. Кримський правозахисник Емір-Усеїн Куку, який зараз перебуває під арештом у російському СІЗО та якого безпідставно звинувачують в участі у терористичній організації, 18 липня припинив голодування. Про це теж повідомив у «Фейсбуці» Антон Наумлюк з посиланням на російського правозахисника Леоніда Петрашиса. Емір-Усеїн написав відповідну заяву і почав процес відновлення.

Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments