Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Прем’єр-міністр Литви залишиться на посаді і сформує новий уряд

11 липня, 2019 - 12:01
ФОТО REUTERS

Прем’єр-міністр Литви Саулюс Скверняліс заявив про намір залишитися на своїй посаді, хоча у травні повідомив, що піде з посади очільника уряду і буде продовжувати працювати як член парламенту, повідомляє «Європейська правда» з посиланням на Delfi.

«На зустрічі з обраним президентом Гітанасом Науседою, коли констатували створення нової коаліції, оцінили ситуацію в країні, говорили про необхідність продовжити розпочату роботу. Було висловлено підтримку, і я ухвалив рішення формувати уряд, продовжити виконання важливих справ», — сказав він. Прем’єр також зазначив, що поки не може сказати чи зміниться склад мінстрів, але керуватися він буде з огляду на політичний та професійний принцип формування уряду.

Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ