Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Принц Гаррі вшанував пам’ять загиблих за Британію

10 листопада, 2017 - 11:53
ФОТО REUTERS

9 листопада 2017 року. Лондон. Принц Великобританії Гаррі під час церемонії відзначення Дня пам’яті загиблих (Remembrance day) віддає честь солдатам, полеглим за країну. Представник королівської родини також поспілкувався із ветеранами війн і нинішніх конфліктів. Daily Mail пише, що принц десять років служив у армії і за цей час двічі був у Афганістані. День пам’яті загиблих відзначають щороку 11 листопада у країнах Британської співдружності, таким чином вшановують пам’ять солдат, які загинули під час усіх конфліктів, у яких брало участь Сполучене королівство. Пам’ятну дату запровадив у 1919 році король Георг V. Вперше Поле Пам’яті у Вестмінстерському абатстві було розгорнуто в 1928 році, відтоді під час відзначення Дня пам’яті загиблих вшановують одного із військових, який віддав життя на службі країні.

Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ