Задумавши суперечку теперішнього з минулим, ми виявимо, що втратили майбутнє
Уінстон Черчилль, британський політик, прем'єр-міністр Великобританії

Рекорди «Філомени»

Іспанія оголосила «червоний» ступінь небезпеки через сильні снігопади
11 січня, 2021 - 18:56
ФОТО РЕЙТЕР

У країні вирує циклон «Філомена». Четверо осіб стали жертвами сильних снігопадів, заблоковано 400 магістральних трас і доріг, у 50 регіонах країни влада оголосила найвищий ступінь небезпеки, повідомляє dw.

Нинішні снігопади виявилися найсильнішими за останні кілька десятків років. У Мадриді не було такого снігопаду з 1971 року. Унаслідок рясних опадів тільки в Мадриді тисячі людей виявилися заблокованими у власних автомобілях. До робіт з ліквідації наслідків негоди залучено військових. У багатьох місцях товстий сніговий покрив призвів до падіння дерев, що так само ускладнило рух транспорту. Припинено залізничне сполучення в багатьох напрямках, у тому числі між Мадридом і Валенсією. Також у Мадриді припинили роботу автобусний транспорт і служби з вивезення сміття. Напередодні через негоду закрили столичний аеропорт.

Тим часом синоптики попереджають про сильні морози та сніг в Україні. Похолодання буде на всій території країни. Найнижчі температури очікують 14—19 січня. Уночі позначки термометрів фіксуватимуть -14—20 градусів.

Газета: 
Рубрика: