Коли людина має себе, свій хребет, свій центр, свою основу, свою гравітацію, сказати б, тоді все падає на свої місця — і людина схожа на Ейфелеву чи Останкінську башту, а не на гарбу сіна.
Василь Стус, український поет, перекладач, прозаїк, літературознавець, правозахисник, представник культурного руху шістдесятників

США готують «найсильніші та найагресивніші» санкції проти КНДР

8 лютого, 2018 - 11:44
ФОТО REUTERS

Віце-президент США Майк Пенс після зустрічі з прем’єр-міністром Японії Сіндзо Абе заявив, що найближчими днями Вашингтон готується оголосити про «найсильніші та найагресивніші» економічні санкції проти Північної Кореї, повідомляє Associated Press. «Ми продовжимо ізолювати Північну Корею, доки вона не відмовиться від своїх програм ядерної і балістичної зброї раз і назавжди», — сказав Пенс. Нині Майк Пенс здійснює 6-денну подорож Японією і Південною Кореєю. «Ми продовжимо стояти пліч-о-пліч з населенням Японії та Південної Кореї, нашими союзниками та партнерами по регіону  доки ми не досягнемо глобальної цілі денуклеаризації Корейського Півострова», — сказав Пенс під час переговорів з японським прем’єром.

Рубрика: 
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments