Малоросійство – це не політика і навіть не тактика, лише завжди апріорна і тотальна капітуляція
Леся Українка, українська поетеса, письменниця, перекладач, культурний діяч

Зачинені школи і контроль пересувань

Згідно з опитуванням, жителі Греції підтримують повторний локдаун
17 листопада, 2020 - 17:04
НА ФОТО: ОХОРОНЦІ ПРЕЗИДЕНТА ГРЕЦІЇ В ЗАХИСНИХ МАСКАХ ВИКОНУЮТЬ СЛУЖБОВИЙ ОБОВ’ЯЗОК ПЕРЕД МОГИЛОЮ НЕВІДОМОГО СОЛДАТА В АФІНАХ / ФОТО РЕЙТЕР

З 16 листопада в Греції на два тижні зачинилися всі початкові школи та дитячі садки по всій країні. Задля на стримування поширення нового коронавірусу уроки проходитимуть через теле-освітні платформи, як у випадку середніх шкіл та університетів, які закрилися кількома днями раніше. Цей захід необхідний для подальшого обмеження пересування батьків, підкреслила міністр освіти і релігійних справ Нікі Керамеус під час пресбрифінгу, повідомляє www.thestar.com.my.

Нагадаємо, у країні до 30 листопада триває вже другий загальнонаціональний локдаун, крім того минулої п’ятниці була встановлена  додаткова нічна комендантська година. Місцеві чиновники наполягають на суворому дотриманні заходів захисту. Поліцейські зупиняють людей, щоб перевірити, чи їхнє пересування виправдане. За порушення передбачено штраф у розмірі 300 євро (356 доларів США). Додатковий штраф у розмірі 300 євро накладається, якщо людина не носить захисну маску для обличчя на вулиці чи в приміщенні.

Сімдесят два відсотки людей у Греції вважали необхідним повторний локдаун, оскільки щоденні випадки смертей та інфікування дуже сильно зросли з початку жовтня, згідно з опитуванням громадської думки, проведеним  компанією Alco  6-11 листопада для місцевого телеканалу OPEN. Водночас 65 відсотків респондентів сказали, що жорсткіші заходи оголошуються із запізненням, а 52 відсотки цього разу не задоволені реакцією уряду порівняно з реакцією під час першої хвилі пандемії навесні.

 

Газета: 
Рубрика: