Істина - пробний камінь самої себе та брехні.
Бенедикт Спіноза, нідерландський філософ, науковець, політичний та релігійний мислитель

Буряк, спасибі за футбол!

11 липня, 2013 - 18:13

10 липня, на стадіоні «Динамо» ім. В.В Лобановського відбувся матч ветеранів «Динамо» і «Шахтаря», присвячений 60-річчю легендарного футболіста і тренера Леоніда Буряка.

Дивлячись на склади команд, можна було з упевненістю прогнозувати захоплюючий футбол у виконанні гравців київського «Динамо» і донецького «Шахтаря», які, до речі, не так давно грали під керівництвом Леоніда Йосиповича в національній збірній України. Серед найяскравіших варто відзначити «динамівців» Владислава Ващука, Сергія Реброва, Сергія Федорова. Донецький «Шахтар» був представлений Геннадієм Зубовим, Сергієм Поповим і Юрієм Віртом, які відносно недавно завершили професійну кар'єру. Для старшого покоління уболівальників, як бальзам на душу, прозвучали імена українських футболістів, які творили історію нашого футболу: Віктор Чанов, Андрій Баль, і, звичайно ж, наш ювіляр, Леонід Буряк.

Команди вийшли на поле і встали обличчям до трибуни. Настав час привітань для ювіляра. Ведучий матчу Петро Мага прочитав побажання ювіляру від Президента Віктора Януковича. Після того, як було погоджено час матчу, на полі для привітань був запрошений віце-президент УЄФА Григорій Суркіс, який сказав: «... Великий футбольний інтелект, помножений на людський, дає сьогодні нам можливість вітати непересічну особистість, людину, з ім'ям якої пов'язані зоряні перемоги збірної СРСР і київського «Динамо».

А голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов вручив Леоніду Йосиповичу ювілейну медаль, виготовлену на честь 1530-річчя Києва.

Подякувавши всім за привітання, Леонід Буряк запропонував вшанувати пам'ять нас футболістів і тренерів, які вже не з нами, хвилиною мовчання. У небо на повітряній кулі піднявся м'яч, підписаний учасниками зустрічі, годинник на стадіоні відраховував хвилину.

Перший удар по м'ячу в матчі зробив онук Леоніда Йосиповича, який також дуже любить футбол. Зустріч проходила в дружній атмосфері,  створеній  святковим характером матчу. Однак, незважаючи на такий характер, ветерани впевнено йшли у підкати, проводили силові відбори м'яча, але якщо хтось із суперників опинявся на газоні, відразу ж подавали руку, незмінно супроводжуючи підйом з поля жартом і посмішкою. Атмосфера на стадіоні «Динамо» цього вечора була невимовно святковою. Два покоління любителів гри мільйонів спостерігали за святковим матчем. Старші мали можливість спостерігати футбольне становлення Леоніда Йосиповича, юні напевно дивилися записи його гри, але поза сумнівів всім було цікаво.

Ювіляр не зміг відзначитися голом, але матч закінчився з рахунком 4:2 на користь ветеранів «Динамо». Варто відзначити хет-трик Сергія Реброва, і хорошу фізичну форму всіх, без винятку учасників матчу.

У перерві футбольної зустрічі глядачів на стадіоні розважав хороший друг ювіляра, співак Дмитро Маліков, який під кінець матчу вийшов на поле.

Благодійний матч завершився, всі кошти, виручені від продажу квитків, будуть направлені до фонду ліцею, в якому навчаються діти загиблих співробітників МВС. Леонід Йосипович особисто передав сертифікат двом курсантам.

Дмитро Щедров, Іванна Костюк, Літня школа журналістики «Дня». Фото Артема СЛІПАЧУКА

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments