Демократія - це коли два вовки і ягня голосують щодо обіднього меню. Свобода - це коли добре озброєнне ягня оспорює результат такого голосування
Бенджамін Франклін, один із засновників США, політичний діяч, дипломат, вчений, письменник, журналіст, видавець, масон

«Українцям потрібно мати впевненість у своїх силах...»

Сьогодні представник ЄС в Україні Ян Томбінський спілкувався з журналістами «Дня» та учасниками XI Літньої школи
23 липня, 2013 - 19:13

Під час годинного спілкування пан Томбінський випромінював динамізм. Він зізнався, що буквально недавно закінчив двотижневі курси української мови у Львові, але цього недостатньо, щоб повністю її опанувати. Однак пан Томбінський, який знає багато європейських та слов’янських мов, у тому числі російську, розмовляв українською.

Представник ЄС відзначив під час розмови: «Українцям потрібно мати впевненість у своїх силах, адже Україна найбагатша серед європейських країн за природними ресурсами».

Відповідаючи на запитання, чому в західних ЗМІ багато пишуть про те, що Україна коливається між Росією та ЄС, він сказав, що цього не було б, якби в України була національна стратегія розвитку. І головне тут, за його словами, не декларації щодо європейського вибору, а імплементація. «Декларації — це дуже дешева монета», — наголосив пан Томбінський.

Він не став робити прогнозів щодо підписання чи непідписання Угоди про асоціацію у Вільнюсі. А зауважив, що Україна зі свого боку має використати цей шанс, а підписання, наголосив він, це «закінчення початку».

Інтерв’ю з представником ЄС читайте в наступних числах «Дня».

Микола СІРУК, «День»
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments