Ніхто так не шанує нашої свободи як Бог. Але ми не маємо відваги бути вільними. Бо бути вільними – це бути відповідальними.
Любомир Гузар, український релігійний діяч, патріарх-предстоятель Української Греко-Католицької Церкви (2001—2011)

Цитата «Дня»

Віктор ЯНУКОВИЧ: «В Конституції мають бути розширені права місцевих громад»
21 червня, 2012 - 00:00

Акцент у проведенні реформ місцевого самоврядування має зосереджуватись на інтересах місцевих громад. Про це вчора під час першого засідання Конституційної асамблеї сказав Президент України Віктор Янукович, передають «Українські національні новини». «Місцеве самоврядування як основа конституційного ладу в Україні виступає одним із найважливіших принципів організації та функціонування публічної влади. Акцент у реформі місцевого самоврядування має бути зосереджений на громаді — територіальній основі місцевого самоврядування», — зазначив Янукович.

Він наголосив на необхідності розширення можливостей жителів територіальних громад у прийнятті рішень місцевого та регіонального значення. «На сучасному етапі розвитку держави також існує об’єктивна потреба і приведенні на рівні конституційного регулювання системи місцевого самоврядування у відповідність до міжнародних стандартів. Водночас треба передбачити ефективні заходи запобігання політичному сепаратизмові, спробам штучного розколу суспільства», — наголосив Янукович.

Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ