Надмірна спрага влади призвела до падіння ангелів; надмірна спрага знання призводить до падіння людини; але милосердя не може бути надмірним і не заподіє шкоди ні ангелу, ні людині.
Френсіс Бекон, англійський політик, державний діяч, вчений, філософ і есеїст

Екологічна філософія в дії

10 вересня, 2013 - 12:17
ФОТО АРТЕМА СЛІПАЧУКА / «День»

Півтори сотні велосипедистів та ролерів проїхали у неділю від станції метро «Контрактова» до заводу ЕМЗ на Видубичах на підтримку екологічної програми ГОГОЛЬFЕSTу.

Цього року в рамках ГОГОЛЬFESTу вперше підготовлено потужну екологічну програму. Як пояснюють організатори, її мета — дати старт довгостроковому проекту, який поєднає освітню складову та практичні рішення екологічного розвитку. Серед партнерів програми — організації та компанії, яких цікавить екологічне виробництво, енергозбереження, озеленення, здорове харчування, спорт тощо. Долучитися до проекту можна на будь-якому етапі.

Формат велопробігу на підтримку екологічної програми обрали невипадково, адже велосипедисти та ролери — це ті, кому близька екологічна філософія. У рамках еко-програми для них будуть розроблені маршрути велосипедних доріжок на території ГОГОЛЬFESTу, проведені круглі столи щодо проблем розвитку велоруху в столиці. Всі, хто взяв участь у веломарафоні, зможуть відвідувати фестиваль безкоштовно, а партнери велопробігу будуть офіційно включені до партнерів еко-програми. Їхні логотипи буде розміщено на банерах та постерах еко-програми, а також на футболках, які отримають учасники велопробігу. Крім того, логотипи партнерів еко-програми будуть зображені в окремій інсталяції у вигляді величезного еко-графіті, виконаного на стіні зеленим мохом.

Газета: 
Рубрика: