...Від того, скільки цеглинок ворожого муру проб’ємо лезами і кулями, залежить підсумок боротьби.
Юрій Горліс-Горський, український військовий і громадський діяч, письменник

Книжки — для фронту

Завтра у Києві розпочне роботу благодійна виставка-ярмарок. Шукайте новинки «Дня» на стенді видання
14 листопада, 2014 - 13:29
ФОТО АРТЕМА СЛІПАЧУКА / «День»

У столичному Будинку вчителя (вул. Володимирська, 57) завтра відкриється благодійна книжкова виставка. Організатори заходу: інтернет-книгарня korekta-vk.com, «Видавництво Вадима Карпенка» та Головне управління роботи з особовим складом Збройних сил України. На стенді «Дня» відвідувачі зможуть придбати книжки з Бібліотеки видання, зокрема й новинки — збірку «Україна Incognita. ТОП-25» та фотоальбом «Люди Майдану. Хроніка». Крім того, всім охочим буде надано унікальну можливість оформити редакційну передплату на газету.

Гасло заходу: «Купи книжку — передай іншому». Кожен з відвідувачів зможе просто на місці передати придбані на виставці видання на потреби українських військових, які захищають незалежність нашої держави на Донбасі, а також мешканців звільнених районів сходу. Допомагатиме передавати книжки в зону АТО журнал «Військо України». Організатори також закликають долучатися волонтерські організації. Зібрані на виставці книжки буде відправлено до Краматорська, Слов’янська, Сєверодонецька та інших населених пунктів у грудні в рамках акції «Армія гарантує: Святий Миколай не забуде». Всі передані книжки будуть обліковувати за назвами та іменами благодійників, яким організатори обіцяють надати фотозвіти.

За словами фундаторів програми, виставка триватиме в рамках проекту «Український простір», який має на меті об’єднання в єдиний інформаційний простір видавництв та виробників візуальної продукції. Автори проекту сподіваються створити для українських видавців та національних ЗМІ ширші можливості для прямого контакту з потенційними читачами й посприяти розширенню мережі реалізації українських книжок та періодики. Надзавдання — поява плацдарму для природного витіснення чужого, деструктивного інтелектуального продукту шляхом зміцнення позицій власного, національного, й у перспективі — розширення інформаційного поля України за межі країни.

Свою участь у виставці анонсували вже понад 20 видавництв. Крім того, власну продукцію представлять народні майстри та виробники сувенірної продукції. Деякі автори, зокрема Ірина Карпінос, Ірина Ігнатенко та фантаст Андрій Крижевський, особисто завітають на захід, щоб розповісти про свої твори. Передбачається, що з наступного року такі виставки стануть щомісячними.

Захід триватиме 15—16 листопада з 10 до 19 години. Запрошуємо всіх ознайомитися зі стендом газети «День»!

Роман ГРИВІНСЬКИЙ, «День»
Газета: 
Рубрика: