Безлад не створює порядку. Якщо око зодчого — хаос, будівля буде Вавилонською вежею.
Віктор Гюго, французький письменник

Коротко / УКРАЇНА

10 серпня, 2004 - 00:00

Леоніду Кучмі — 66 років

Учора Президент України Леонід Кучма святкував свій 66-й день народження. Це десятий день народження, який Л. Кучма святкує на посаді Президента України. За традицією останніх років, він зустрічає його в державній резиденції в Мухолатці (Крим) у колі рідних. Першими Л. Кучму привітали внучка Катерина та внук Роман. Про це вчора агентство Інтерфакс-Україна повідомила прес-секретар глави української держави Олена Громницька. Президента привітали прем’єр-міністр України Віктор Янукович (на фото), віце-прем’єри та члени уряду, голова Верховної Ради Володимир Литвин, декілька народних депутатів, керівництво Адміністрації Президента. Також Леоніда Кучму в ході вчорашньої телефонної розмови з днем народження привітав президент Росії Володимир Путін.

Претенденти їздитимуть

Цього тижня кандидати в президенти продовжать поїздки по Україні. Як повідомили агентство Інтерфакс-Україна у прес-службі Соціалістичної партії України, кандидат у президенти, лідер партії Олександр Мороз нині перебуває в столиці, але готується до продовження поїздок. Зокрема, планується, що 11—12 серпня він відвідає Дніпропетровську, а 13—14 серпня — Запорізьку області. Кандидат у президенти, лідер Компартії Петро Симоненко в понеділок і вівторок працює в Києві, як повідомили у штабі претендента на посаду глави держави. Із середи по неділю він перебуватиме з поїздкою південними регіонами країни, зокрема відвідає Миколаївську, Одеську та Херсонську області. Кандидат у президенти, лідер блоку «Наша Україна» Віктор Ющенко 11—12 серпня планує відвідати Херсонську область, так повідомили агентство в блоці. Прем’єр-міністр України, президент Національного олімпійського комітету Віктор Янукович, який також є кандидатом у президенти, в середу вирушить до Афін, де спостерігатиме за виступами українських спортсменів на 28-х Олімпійських іграх. Орієнтовно, глава українського уряду пробуде в Греції до 16—17 серпня.

З водою та… без води

Небувала для серпня кількість опадів викликала повінь у районному центрі Новий Буг (Миколаївська область). Украй сильна злива наприкінці минулого тижня створила реальну загрозу затоплення насосної станції, що постачає місту питну воду. Працівники комунальних служб виявилися безсилі перед стихією, через що на боротьбу з нею довелося виступити рятувальникам місцевої пожежної частини. Їм знадобилося десять годин, щоб відвести небезпеку від комунального водопроводу. Пізніше пожежники зайнялися відкачуванням води в зоні житлового сектора, де рівень води в будинках сягав десяти сантиметрів.

Усього від повені постраждали 97 чоловік. Підтоплений 31 житловий будинок, 20 господарських споруд, залито 80 городів. Оцінку завданих зливою збитків дасть спеціальна комісія, повiдомляє Андрій ХАРІН.

Газета: 
Рубрика: