Щоб любити — треба знати, а щоб проникнути в таку тонку й неосяжну, величну й багатогранну річ, як мова, треба її любити.
Василь Сухомлинський, український педагог, публіцист, письменник, поет

Кращим спортсменам — «оскари»

Україна визначила героїв спортивного 2008 року
5 березня, 2009 - 00:00
ГАННА БЕЗСОНОВА ПЕРЕМОГЛА У НОМІНАЦІЇ «НАРОДНИЙ ВИБІР» / ФОТО УКРІНФОРМ

Днями у Національному палаці мистецтв «Україна» відбулася Всеукраїнська урочиста церемонія нагородження «Герої спортивного року-2008», повідомляє прес-служба НОКу. Вже втретє зібралися разом олімпійські чемпіони та призери, їхні тренери та всі ті, хто працює на благо вітчизняного спорту. «Герої спортивного року-2008» — це 12 номінацій і 12 ексклюзивних авторських статуеток для переможців. Цьогорічними героями стали ті, хто впродовж року тріумфував на олімпійських та світових спортивних аренах.

Найкращим спортсменом року став чемпіон XXIX Олімпіади 2008 року в Пекіні, чемпіон Європи з боксу (до 57 кг), найкращий боксер олімпійського турніру та континентальної першості Василь Ломаченко. А найкращою спортсменкою — чемпіонка XXIX Олімпіади 2008 року в Пекіні з веслування на байдарках Інна Осипенко-Радомська. У номінації «Найкращий тренер року» переміг головний тренер збірної України з фехтування Вадим Гутцайт, «Найкраща команда року» — чемпіонки XXIX Олімпіади 2008 року в Пекіні жіноча збірна України з фехтування на шаблях (Ольга Харлан, Олена Хомрова, Галина Пундик, Ольга Жовнір). «Сенсацією року» названа чемпіонка Олімпіади з семиборства Наталія Добринська. «Найкращий спортивний організатор року» — президент Федерації біатлону України (успішний виступ збірної України з біатлону, розвиток біатлону в Україні) Володимир Бринзак. У номінації «Сильні духом» (паралімпійські види спорту) переміг срібний та бронзовий призер XIII Паралімпійських ігор у Пекіні з плавання, рекордсмен світу серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату Андрій Калина. Меценатом спортивного року став генеральний спонсор Національного олімпійського комітету України, мобільний оператор олімпійської збірної компанія «МТС-Україна». Чемпіони світу зі спортивної акробатики Микола Щербак та Сергій Попов визнані кращими у номінації «Разом із олімпійцями» (неолімпійські види спорту). «Спортивна слава України» дісталася Людмилі Гуревич і Вікторові Цибулинку. У номінації «Народний вибір» перемогла Ганна Безсонова, «Чесна гра» — Микола Зоц, «За шляхетність та дотримання принципів чесної гри» — Сергій Бубка, «За відданість справі» — Анатолій Ксенко.

Інф. «Дня»
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ