Справжня велич полягає в тому, щоб панувати над собою.
Жан де Лафонтен, французький поет і письменник

Партійці обрали свою "долю"

27 грудня, 1997 - 00:00

Представники партій гладко розіграли порядок публікацій своїх програм в державних газетах. І трохи пожвавіли перед жеребкуванням розподілу ефірного часу на УТ-1. "Громада", яка кожного разу починала жеребкування першою, витягнула "27 березня" - і вигук захоплення і заздрості пробіг по залу. Адже це найкращий час - напередодні виборів.

Справжнє шоу почалося на останньому раунді - коли визначалися порядкові номери партій у виборчому бюлетені. Тут не витримали чиїсь довгоприховувані амбіції. М. Рябець, з жалем поглядаючи на легенький прозорий барабан, все ж таки визнав, що не можна відмовляти лідерам партій в задоволенні самим витягнути свою "долю". Метушилися фотокореспонденти, які до цього нудьгували. Ситуація обіцяла непогані кадри. "Наш барабан дуже тендітний. Засовуйте руку, як у власну кишеню, а не як у корито", - благав М. Рябець.

Омріяний №1 дістався блоку "Партія праці та Ліберальна партія - разом". Зал зреагував на це багатоголосим вигуком. Найцікавіше те, що потім всі лідери партій запевняли, що порядковий номер не має ніякого значення. І тут же бралися переконувати, що їхній номер - це просто знахідка. А Володимир Марченко заявив, що №30, який дістався прогресивним соціалістам народив гасло: "Останні у списку - перші за результатом". Петро Симоненко сказав, що його №11 - це номер нападаючого у футбольній команді, просто таки "найкрутіший номер".

Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ