Мова — це форма нашого життя, життя культурного й національного, це форма нашого організовування. Мова — душа кожної національності, її святощі, її найцінніший скарб…
Іван Огієнко, український вчений, митрополит, політичний, громадський і церковний діяч, мовознавець

«Столиця — без околиць!»

24 травня, 2011 - 00:00

Під час святкування Дня Києва в столиці відбудуться 160 заходів. Про це повідомив УКРІНФОРМ із посиланням на заступника голови столичної міськдержадміністрації Леоніда Новохатька. За словами Л. Новохатька, цього року святкування Дня міста відбудеться під девізом «Київ — без околиць!». «Заходи триватимуть у всіх районах Києва й у Пущі-Водиці», — сказав він. Л. Новохатько зазначив, що будь-хто зможе в день Києва подивитися концерт, зважаючи на власний смак. «Наприклад, уперше в День міста на Хрещатику відбудеться фінал всеукраїнського конкурсу «Сезони моди», буде споруджено 100-метровий поміст для виступу моделей.

Крім того, вперше відбудеться «Книжковий Арсенал», в якому візьмуть участь 200 видавництв... Л. Новохатько розповів, що 28 — 29 травня приїдуть відомі українські виконавці, які не відвідували Україну кілька років, і дадуть спільний концерт у Національній опері. «Кияни зможуть ознайомитися з мистецтвом Вікторії Лук’янець із Віденської опери, Андрія Шкургана, Олега Кулько, Володимира Кузьменка, Дмитра Ткаченка (скрипка), Марії Кім (фортепіано) та ін.», — сказав він. Заступник голови КМДА також розповів, що 27 травня о 15.00 на Пейзажній алеї буде відкрито перший український парк сучасної скульптури «Kiev Fashion Park».

Газета: 
Рубрика: