Ти ніколи не розв'яжеш проблему, якщо будеш думати так само, як ті, хто її створив
Альберт Ейнштейн — один з найвизначніших фізиків XX століття

У 15 % ВНЗ зафіксовано порушення під час вступної кампанії

Це менше, ніж торік, кажуть експерти
20 серпня, 2013 - 13:12
ФОТО РУСЛАНА КАНЮКИ / «День»

Серед перевірених 90 вищих навчальних закладів у Київській, Луганській, Львівській, Волинській, Запорізькій, Вінницькій областей та АР Крим у 15% були виявлені порушення під час вступної кампанії. Про це на прес-конференції повідомив начальник Управління контролю за діяльністю ВНЗ Державної інспекції навчальних закладів України В’ячеслав Шиманський, передає УНН.

«Стосовно виявлених загалом порушень, то цього року ці показники мають тенденцію до зменшення. У близько 15% перевірених ВНЗ були виявлені порушення та недоліки у роботі. В той час, як минулого року — це було майже у кожному третьому навчальному закладі», — зазначив В.Шиманський. Також, за його словами, основними зафіксованими правопорушеннями є: недостатнє інформаційне забезпечення для абітурієнтів, зокрема інформація про пільги. Також відсутність графіку прийому громадян, а також несвоєчасне оприлюднення рейтингових списків.

Нагадаємо, голова Державної інспекції навчальних закладів (ДІНЗ) Михайло Гончаренко повідомив, що Державна інспекція навчальних закладів перевірила роботу приймальних комісій 33 вищих навчальних закладів і виявила порушення у деяких із них.

За словами голови ДІНЗ, в деяких навчальних закладах форма документації приймальної комісії не відповідає затвердженим МОН вимогам, не закрито журнали реєстрації документів або в них були численні виправлення.

Рубрика: 
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments