Щоб зробити розумний вибір, треба перш за все знати, без чого можна обійтися.
Іммануїл Кант, німецький мислитель, антрополог, письменник, педагог, родоначальник класичної філософії

«Майте сміливість думати!»

Редакторка відділу економіки Алла Дубровик-Рохова провела майстер-клас учасницям Літньої школи журналістики «Дня»
5 липня, 2018 - 18:52

Відомо, що Острозька академія і газета «День» мають тісні партнерські стосунки. Головна редакторка — Лариса Івшина проводить виїзні зустрічі зі студентами різних університетів. Одна із таких зустрічей колись перевернула життя студентки економічного факультету спеціальності «Економічна кібернетика» —  запросивши стати учасницею Літньої школи журналістики.

Під час майстер-класу для учасниць ЛШЖ-2018 Алла Дубровик-Рохова розповіла, що бути професіоналом-журналістом в Україні — нелегка справа. Потрібно не лише тримати руку на пульсі інформаційного життя, а й не схибити з «героями», бо — як процитувала пані Алла головного редактора газети «День» — «журналістика в Україні відповідальна за спотворення системи координат».

«Майте сміливість думати! І будьте максимально критичні до всього, що вам говорять», — порадила редактор відділу економіки.

Алла Дубровик-Рохова працює у газеті «День» майже десять років. Каже, що друзі та рідні часто запитують, чи не нудно їй працювати на першому робочому місці впродовж стількох років. Та вона запевняє, що робота в «Дні» — це постійний розвиток.  А це — людям, які готові до самовдосконалення, набриднути не може.

До речі, на «провокативне запитання» про пропозиції від політиків працювати у них прес-секретарем Алла Дубровик-Рохова відповіла, що ще не зустріла того політика, заради якого могла б покинути «День», що її професія — це її життя, а ще вона — «жадібна до свого часу», а її діти — це її «тренери із тайм-менеджменту».

Літня школа журналістики відбувається за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні.

Андріана Біла, Літня школа журналістики «Дня»-2018. Фото Миколи ТИМЧЕНКА, «День»
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments