Не можуть вести когось за собою ті, що не мають ніяких внутрішніх даних на те, щоб самих себе повести.
В’ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, історіософ, соціолог, публіцист

279 квартир

Сім’ї осіб, які загинули чи отримали інвалідність, даючи відсіч збройній агресії РФ або під час участі у Революції Гідності, отримають компенсацію за житло
13 червня, 2019 - 12:06

Урядом затверджено розподіли субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за житло сім’ям осіб, які загинули (пропали безвісті) померли та особам з інвалідністю I—II групи, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки та оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях на загальну суму 305 057,56 тис. грн і сім’ям загиблих (померлих) та осіб з інвалідністю, які брали участь у Революції Гідності на загальну суму 23 879,76 тис. гривень, повідомляє www.msp.gov.ua.

«Цим рішенням ми направляємо 305 мільйонів гривень — це 279 квартир, які люди зможуть придбати на ці гроші. Також 24 мільйони гривень вперше направляються учасникам Революції Гідності, які постраждали на Майдані і мають статус особи з інвалідністю внаслідок війни», — заявив міністр соціальної політики Андрій Рева.

Таким чином, рішення уряду дасть змогу виплатити грошову компенсацію за належні для отримання житлові приміщення 279 сім’ям осіб, які загинули (пропали безвісті), померли і особам з інвалідністю I—II групи, одержаних під час безпосередньої участі в Антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки та оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях та 24 сім’ям загиблих (померлих) та осіб з інвалідністю, які брали участь у Революції Гідності.

«Хочу звернути увагу на те, що з моменту запровадження принципу «Гроші ходять за людиною» — забезпечено понад дві тисячі осіб зі зазначеної категорії наших громадян, — і жодної скарги за три роки не було отримано», — наголосив Андрій Рева.

Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ