Історія – наука про людей у часі, наука, в якій безперервно треба пов’язувати вивчення мертвих з вивченням живих.
Марк Блок, французький історик

Без проблем – навіть у період відпусток

Державна міграційна служба нагадала, як 100% потрапити до підрозділу на оформлення закордонного паспорта
14 червня, 2019 - 11:22

Пора відпусток уже звично створює підвищений попит на оформлення паспортів для виїзду за кордон. Ще одна причина зростання кількості охочих отримати такий документ — його здорожчання з 1 липня поточного року. Попри це, одержати бажаний документ у столиці зовсім не складно, ідеться в інформації Центрального міжрегіонального управління ДМС у м. Києві та Київській області, яка надійшла на адресу «Дня». Станом на сьогодні майже в кожному територіальному відділі міграційної служби Києва та області є вільні місця на запис до «Електронної черги». До того ж, оформити закордонний паспорт можна в будь-якому підрозділі міграційної служби незалежно від місця реєстрації.

Якщо все-таки виникають складнощі із записом до «Електронної черги» https://dmsu.gov. ua/services/online.html до підрозділів столиці, у відомстві надали низку порад:

По-перше, на початку кожної доби з’являються вільні місця в «Електронній черзі». Запис у черзі можна здійснити на найближчі два тижні, 15-й день стає доступним для попереднього запису о 00.00 щодоби, але з урахуванням робочих днів. Також після оновлення системи з’являються вільні місця замість скасованих талонів іншими користувачами електронного сервісу. Тобто варто зазирнути до «Електронної черги» вночі.

Існує і варіант оформлення паспорта без запису до «Електронної черги». Через термінал безпосередньо в підрозділі ДМС можна записатися на наступні 35 днів (36-й день стає доступним для запису на початку кожного робочого дня).

Також через термінал у підрозділі ДМС можна записатися в поточну чергу («сьогодні-на сьогодні»). При цьому видається талон без зазначеного часу прийому, але з гарантією оформлення цього ж дня. Щоправда, у цьому разі доведеться зачекати своєї черги у відділі. Кількість вільних місць у поточній черзі показано на табло, вони з’являються протягом робочого дня по мірі оформлення послуг громадянами, які записані до поточної черги.

«Для задоволення потреби тих громадян, які не мають можливості чи досі не знають про онлайн-запис, сервіс побудовано таким чином, що треть відвідувачів записується он-лайн, треть — через термінал у підрозділі, і ще треть — це поточна черга. Таким чином, створено всі умови, щоб ви не мали клопоту з оформленням документів», — наголошує начальник Центрального міжрегіонального управління ДМС у м. Києві та Київській області В’ячеслав ГУЗЬ.

Ольга ХАРЧЕНКО, «День»
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ