Тепер кожен українець повинен, лягаючи, в голову класти мішок думок про Україну, повинен покриватися думками про Україну і вставати разом з сонцем з клопотами про Україну.
Микола Куліш, український драматург, режисер, педагог, представник Розстріляного Відродження

Більшою на 25%

Такою має вже цього місяця бути зарплата вчителів
12 січня, 2018 - 12:22
ФОТО РУСЛАНА КАНЮКИ / «День»

За попередніми підрахунками Міністерства освіти і науки України очікувана середня зарплата шкільного вчителя у січні 2018 року повинна скласти 7 тис. 600 гривень. Про це зазначила міністр освіти і науки України Лілія ГРИНЕВИЧ під час урочистого відкриття новозбудованої Йорданештської ЗОШ І—ІІІ ступенів у Глибоцькому районі в межах робочої поїздки до Чернівецької області, повідомляє mon.gov.ua

«Ми маємо не лише відкривати гарні нові будівлі шкіл, що безумовно дуже важливо, а й наповнити ці школи новим сучасним змістом освіти. Це неможливо зробити без підняття соціального статусу вчителя, тому хочу повідомити, що сьогодні на засіданні Уряду прийнято 2 постанови, що врегульовують збільшення заробітних плат для вчителів. Зокрема, ми збільшили граничний розмір надбавки для вчителів до 30%», — розповіла Лілія Гриневич 11 січня.

Так, розміри максимальної надбавки педагогічним працівникам зростають від 20% до 30%. Також встановлено нижню межу такої надбавки — не менш як 5%. Не менш як 20% надбавки мають отримувати: учителі шкіл, в яких навчання в початкових класах здійснюється за стандартами Нової української школи; вчителі української мови і літератури шкіл з навчанням мовами національних меншин.

З 1 вересня 2018 року збільшення зарплати обов’язково має бути поширено не лише на педагогів, що отримують зарплату за кошти державного бюджету, а й усіх педагогів, зокрема тих, що отримують зарплату з місцевих бюджетів — вихователі дитсадків, майстри у професійно-технічних навчальних закладах та інші.

Рубрика: 
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments