Шлях героя — це здійснити силою своєї віри прірву між тим, що людина бажає, і тим, що є реальне.
Ярослав Стецько, український політичний та військовий діяч

«ДахаБраха» в... анімації

У соцмережах представлений трейлер короткометражки за мотивами пісні «Монах»
26 липня, 2018 - 13:41
ФОТО АРТЕМА СЛІПАЧУКА / «День»

Нагадаємо композиція «Монах» увійшла до п’ятого студійного альбому знаного  етно-хаос гурту «ДахаБраха» — «Шлях», який вийшов у 2016 році.

Скоро фани побачать короткометражний мультфільм під назвою «Монах».

Над ним працює Сашко Даниленко — художник і кліпмейкер, який раніше створив анімаційний кліп «Гупало Василь» для гурту ТНМК, а також відео для «Очеретяний кіт», Morj та інших українських музикантів, повідомляє karabas.live. Даниленко живе і працює в Нью-Йорку.

До речі, 2012-го Сашко Даниленко вже звертався до творчості «ДахаБраха» і екранізував їхню пісню «Карпатський реп». За словами художника, ідея створення стрічки «Монах» народилася у нього два роки тому після концерту групи «ДахаБраха», коли етно-музики виступали у США. Прем’єра анімації відбудеться на фестивалі Linoleum Animation Festival у Києві на початку вересня.

«За кого піднімає келих монах? Кому він читає свої молитви? Коли сонце сідає за річку, все стає сірим і складніше відрізнити чорне від білого, провести між ними межу. Чернець переходить цю межу в пошуках відповіді», — розповів Даниленко про сюжет своєї майбутньої короткометражки.

Наразі в Youtube (на каналі Даниленка) можна побачити трейлер майбутньої стрічки.

Аліса АНТОНЕНКО
Рубрика: 
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments