Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Два на два вагони

«Укрзалізниця» здійснить експеримент щодо зменшення кількості провідників у потягах
6 лютого, 2019 - 11:55
ФОТО РУСЛАНА КАНЮКИ / «День»

АТ «Укрзалізниця» має намір здійснити експеримент, коли в деяких пасажирських потягах далекого сполучення кількість провідників буде зменшена з розрахунку два провідники на два вагони. Про це в компанії повідомили у відповідь на запит Центру транспортних стратегій, передає сайт Центру cfts.org.ua. Як уточнили в УЗ, на сьогодні на два вагони припадає три провідники. Експеримент щодо зменшення кількості співробітників буде проведений на поїздах із мінімальною кількістю зупинок і максимальною швидкістю.

«Проведення експерименту заплановано в першому півріччі 2019-го. Він не передбачає скорочення кількості провідників. У експерименті будуть задіяні нові пасажирські вагони або вагони, що пройшли капітально-відновний ремонт», — ідеться в повідомленні УЗ.

Цей експеримент направлений на зменшення витрат «Укрзалізниці» щодо обслуговування пасажирів. При цьому в компанії зауважують, що якість обслуговування  не погіршиться.

«Крім того, під час експерименту буде проведений аналіз функцій провідників із можливим подальшим їх переглядом. Цей підхід до обслуговування пасажирів апробували залізниці інших держав. Зокрема, Білорусь уже тривалий час застосовує  норми обслуговування два провідники на два вагони», — зауважили в держкомпанії.

Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ