Свобода, друже мій, священна, це одна з найбільших цінностей, яку ми повинні врятувати за будь-яку ціну.
Ернесто Сабато, аргентинський письменник, фізик і художник

Два на два вагони

«Укрзалізниця» здійснить експеримент щодо зменшення кількості провідників у потягах
6 лютого, 2019 - 11:55
ФОТО РУСЛАНА КАНЮКИ / «День»

АТ «Укрзалізниця» має намір здійснити експеримент, коли в деяких пасажирських потягах далекого сполучення кількість провідників буде зменшена з розрахунку два провідники на два вагони. Про це в компанії повідомили у відповідь на запит Центру транспортних стратегій, передає сайт Центру cfts.org.ua. Як уточнили в УЗ, на сьогодні на два вагони припадає три провідники. Експеримент щодо зменшення кількості співробітників буде проведений на поїздах із мінімальною кількістю зупинок і максимальною швидкістю.

«Проведення експерименту заплановано в першому півріччі 2019-го. Він не передбачає скорочення кількості провідників. У експерименті будуть задіяні нові пасажирські вагони або вагони, що пройшли капітально-відновний ремонт», — ідеться в повідомленні УЗ.

Цей експеримент направлений на зменшення витрат «Укрзалізниці» щодо обслуговування пасажирів. При цьому в компанії зауважують, що якість обслуговування  не погіршиться.

«Крім того, під час експерименту буде проведений аналіз функцій провідників із можливим подальшим їх переглядом. Цей підхід до обслуговування пасажирів апробували залізниці інших держав. Зокрема, Білорусь уже тривалий час застосовує  норми обслуговування два провідники на два вагони», — зауважили в держкомпанії.

Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments