Гідність держави зрештою залежить від гідності особистостей, які її створюють.
Джон Стюарт Мілль, британський філософ, політичний економіст XIX століття

«Дихаючий Ужгород»

Група ентузіастів прибирає рідне місто
15 серпня, 2018 - 11:29
ФОТО PIZZATRAVEL.COM.UA

І обирають для прибирання не тільки території загального користування, а й важкодоступні несанкціоновані смітники.

Днями небайдужі прибрали закинутий винний підвал, який розташований на одній із найстаріших вулиць міста. «Після прибирання старого підвалу, повз який щодня ходять сотні туристів до ужгородського замку, ми зібрали 22 мішки зі сміттям!» — зазначають активісти на своїх сторінках у соціальних мережах і додають — прибирання будуть регулярними.

«Ми часто ставимо таке запитання: «Чим дихає наше місто, і що саме йому заважає?» Від цього пішла і назва «Дихаючий Ужгород». Мета акції: очистити свідомість від негативних думок, адже те, що нас оточує, — це те, чим ми є. Ми хочемо на власному прикладі продемонструвати — не потрібно когось звинувачувати в тому, що тебе не влаштовує, а треба брати й вирішувати проблеми власноруч. І врешті, це абсолютно не важко. Також наше завдання — прищепити закарпатцям любов до рідного краю. Вважаю, що він заслуговує на це», — розповіла «Дню» ініціатор акції Ангеліна ТРУШЕВСЬКА.

Крім винного підвалу, ентузіасти очистили від наліпок та сміття фасад унікального кінотеатру, який розташований у самому центрі міста і вже роками не працює. Також прибрали територію біля одного з навчальних закладів міста.

Долучитися до прибирання закликають усіх охочих, ентузіасти вірять, що незабаром Ужгород зможе дихати на повні груди.

Вікторія ЖУЙКО, Ужгород
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ