Не здобутки техніки, а вага Слова в суспільстві визначає міру його цивілізованості.
Андрій Содомора, український перекладач, письменник, науковець

Екопаркінг в Україні

У Міністерстві регіонального розвитку та будівництва обіцяють до 2030 року обладнати всі стоянки зарядними станціями для електромобілів
11 липня, 2018 - 10:59
ФОТО МИКОЛИ ТИМЧЕНКА / «День»

Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства Лев ПАРЦХАЛАДЗЕ, пише спеціалізоване видання «Автопогляд».

У Мінрегіонбуді обговорюють нову державну будівельну норму.

«Сподіваємося, що до 2030 року буде вже 100% паркомісць оснащено для електромобілів. Але може бути й таке, що до 2025 року електромобілі витіснять інший транспорт. Може, в якомусь році взагалі заборонять бензинові або дизельні авто. Відповідно, паркінги мають бути готові до цього раніше», — цитує Автопогляд Парцхаладзе.

В історичних та старих кварталах також будуватимуть місця з електрозарядками. Парцхаладзе розповів, що існують технології будівництва паркінгів і під існуючими будівлями, але вони дуже дорогі. Як приклад заступник міністра навів ЦУМ, який перебудували і оснастили підземним паркінгом.

«Знаю, що в центральній частині Києва зараз розглядають об’єкт для реконструкції, і одна з вимог до інвестора — будівництво підземного паркінгу більш ніж на 1 тис. місць. Усе залежить від економічної ситуації — чи окупиться інвестору цей паркінг», — розповідає Парцхаладзе.

Алла ДУБРОВИК-РОХОВА, «День»
Газета: 
Рубрика: