Бережіть собори душ своїх… Бо з усього найгіршого, що може бути в людині, душа заяча, душа раба!
Олесь Гончар, український письменник, літературний критик, громадський діяч

Iгор Безгін, Михайло Лисиця, Микола Тюленєв

Видатним українським ученим у Києві встановлять меморіальні дошки
26 лютого, 2020 - 19:40

У столиці вшанують пам’ять видатних українських вчених шляхом встановлення меморіальних дошок. Про це йдеться у розпорядженні КМДА № 310, повідомляє kyivcity.gov.ua.

Зокрема, меморіальні дошки встановлять на честь:

•  вченого-науковця, організатора театральної справи, академіка, професора, доктора наук, заслуженого діяча науки України Ігоря Безгіна — на фасаді будівлі Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого на вул. Ярославів Вал, 40;

•  українського фізика в галузі оптики, спектроскопії та фізики твердого тіла, талановитого організатора науки, академіка Національної академії наук України Михайла Лисиці — на фасаді будівлі Інституту фізики напівпровідників ім. В. Є. Лашкарьова Національної академії наук України на проспекті Науки, 45;

•  професора, вченого в галузі аграрних наук Миколи Тюленєва — на фасаді будівлі Інституту водних проблем і меліорації Національної академії аграрних наук України на вул. Васильківській, 37.

Витрати, пов’язані з виготовленням і встановленням меморіальних дошок, профінансують за позабюджетні кошти. Відповідальність за утримання і збереження цих пам’яток нестимуть установи, на фасаді яких вони будуть установлені.

Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ