В Європі на генетичному рівні виникає спонтанна любов до народу, що повстав на захист своєї свободи.
Оксана Пахльовська, українська письменниця, культуролог, професор Римського університету «Ла Сап'єнца», доктор філологічних наук, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка

Iндустріальні парки на Дніпропетровщині набувають життя

Навесні 2020-го розпочнуть будівництво патронного заводу за кошти інвестора
29 листопада, 2019 - 11:38

Навесні наступного року на території індустріального парку «Павлоград» розпочнуть будівництво патронного заводу за кошти інвестора. Він стане першим підприємством, яке буде створено «з нуля» в індустріальних парках області. А ще — хорошим прикладом вкладення коштів в економіку регіону та створення нових робочих місць. Про це говорили під час зустрічі у ОДА очільник Дніпропетровської області Олександр БОНДАРЕНКО і засновник компанії «Конкорд-Інжиніринг» Сергій ДОВГАЛЮК.

«Індустріальні парки — зручний майданчик для створення нових підприємств різних галузей та впровадження інновацій. Регіон зацікавлений у залученні інвестицій у розвиток промисловості, особливо — у сектор з високим експортним потенціалом», — наголосив губернатор Олександр Бондаренко. Він запевнив, що зі свого боку завжди готовий надати інвесторові необхідну підтримку в оформленні документів та якомога швидшому подоланні всіх бюрократичних перепон.

Індустріальний парк «Павлоград» має найбільший потенціал серед інших промислових майданчиків України. Його площа — 250 га, з можливістю розширення до 1 тис. га. «На сьогодні маємо чотири проєкти, які інвестори реалізовуватимуть у цьому індустріальному парку, — розповів директор інвестиційно-інноваційного центру Дніпропетровської ОДА Олександр КОЛОМІЙЦЕВ. — Так, уже навесні компанія «Конкорд-Інжиніринг» планує розпочати будівництво патронного заводу. Цей промисловий об’єкт побудують за новітніми технологіями. Буде створено 300 робочих місць». Загалом «Конкорд-Інжиніринг» має намір відкрити в індустріальному парку «Павлоград» три підприємства. Зараз на Дніпропетровщині триває робота зі створення трьох індустріальних парків: «Павлоград», «Кривбас» та Innovation Forepost у Дніпрі.

Вадим РИЖКОВ, «День», Дніпро
Газета: 
Рубрика: