Це ж велика дурість — хотіти говорити, а не хотіти бути зрозумілим.
Феофан (Єлеазар) Прокопович, український богослов, письменник, поет, математик, філософ

Iз 21 березня — на посилений режим несення служби

переходять правоохоронні органи для забезпечення безпеки виборчого процесу
21 березня, 2019 - 12:04

Підконтрольні Міністерству внутрішніх справ України органи влади 21 березня переходять на посилений режим несення служби, повідомив радник глави МВС України Іван Стойко, передає interfax.kiev.ua.

«21 березня МВС і підконтрольні йому центральні органи виконавчої влади: Національна поліція, Національна гвардія, Державна служба України з надзвичайних ситуацій, Державна прикордонна та міграційна служби переходять на посилений режим несення служби. Усього до забезпечення безпеки виборчого процесу буде притягнено понад 134 тис. правоохоронців», — цитує слова І.Стойка департамент комунікації МВС в середу.

Він зазначив, що МВС готове до будь-якого перебігу подій під час виборів. «Посилено працює координаційний штаб МВС і штаби в областях. Безперебійно проводиться моніторинг оперативної ситуації. Поліцейські миттєво реагують на всі повідомлення про порушення виборчого законодавства», — сказав радник міністра.

Також, за словами І.Стойка, Служба безпеки України та підрозділи МВС, що працюють негласно, розкривають багато випадків втручання Росії в передвиборчий процес.

«Думаємо, що саме в день виборів можуть статися різні провокації. Але ми не допустимо цього! Ми підготовлені до будь-яких викликів і протидії їм. Зробимо все, щоб громадяни були захищені, змогли вільно проголосувати й підрахунок голосів пройшов чесно», — зазначив він.

І. Стойко в черговий раз закликав кандидатів у президенти і їхні команди проводити чесно передвиборчу кампанію.

Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ