Люди, які мають свободу вибору, завжди оберуть мир.
Рональд Рейган, 40-ий Президент США

Iз 22 серпня підрозділи МВС перейдуть на посилений варіант несення служби

15 серпня, 2018 - 11:47
ФОТО BASTION.TV

У зв’язку з проведенням заходів, присвячених 27-й річниці Незалежності України 24 серпня, Нацполіція, Нацгвардія, Держприкордонслужба та фахівці ДСНС переходять на посилений варіант несення служби. Про це 14 серпня сказав перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій ЯРОВИЙ під час відеоселекторної наради з керівниками органів системи внутрішніх справ, повідомляє www.kmu.gov.ua.

«Заплановано понад тисячу урочистостей за участі 700 тисяч громадян. Для проведення публічних заходів під час святкування Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України МВС залучатиме всі свої підрозділи. Працюватимуть антиконфліктні групи, кінологи та вибухотехніки, інші підрозділи Національної поліції та військовослужбовці Нацгвардії. Розстановка сил та засобів здійснюватиметься відповідно до оперативної ситуації», — повідомив Сергій Яровий.

Окремо Сергій Яровий звернув увагу на відповідальність, яка лягає у ці дні на плечі кожного з правоохоронців. «Особовий склад має чітко розуміти свої завдання. Ми усвідомлюємо рівень терористичної загрози, наміри дестабілізувати ситуацію й показати, що Україна не спроможна забезпечити безпеку. Ми стежимо за тим, що відбувається за всіма напрямками», — наголосив перший заступник міністра.

Заступник голови Національної поліції — керівник патрульної поліції Олександр ФАЦЕВИЧ запевнив, що поліцейські готові до можливих провокацій. «Під час планування забезпечення безпеки заходу ми співпрацюватимемо зі Службою безпеки України та Управлінням державної охорони. Буде посилена робота на блокпостах Донецької та Луганської областей та дорогах держави з метою виявлення незаконного переміщення зброї та вибухових речовин», — додав він.

Перший заступник голови Держприкордонслужби Василь Серватюк повідомив, що у святковий період буде посилено охорону кордону.

Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments