Борітеся – поборете, Вам бог помагає! За вас правда, за вас сила І воля святая!
Тарас Шевченко, український поет, письменник, художник, громадський та політичний діяч

«Київські лаври»: зміна структури

XIII Міжнародний поетичний фестиваль відбудеться у столиці 17—21 травня
15 травня, 2018 - 11:42

«Київські лаври» традиційно проходять навесні, нинішній буде вже тринадцятим. На цьому фестивалі, крім київських авторів, завжди можна зустріти багато поетів із різних регіонів України й з інших країн — Росії (важливий момент: від початку війни з цієї країни на фестиваль приїздять ті автори, які не підтримують російську агресію), Грузії, Білорусі, Польщі, США, Канади тощо.

Цьогоріч організатори — редакція журналу «ШО» — анонсують поступові зміни в структурі фестивалю. «Київські лаври» мають стати не лише поетичною подією, тут буде виразніше представлено й інші види мистецтва, різні способи культурної комунікації. Уже на нинішньому фестивалі відбудуться лекції, події, пов’язані з візуальними мистецтвами. Серед лекцій, напевно, викличе інтерес подія під назвою: «Як нам облаштувати культурний простір України на прикладі Одеси?». Її проведе Олександр Ройтбурд, художник, призначення якого директором Одеського художнього музею супроводжувалося тривалими дискусіями. Вона відбудеться 19 травня о 16-й годині в кнайп-клубі «Купідон» на Пушкінській 1 — 3/5. Або інтригуюча «Поезія і божевілля» від поета і психіатра Бориса Херсонського того ж дня, у тій самій локації о 17-й годині.

Що ж до власне поетичних читань, чи не найбільш насиченими помітними іменами (від грузина Ніки Джорджанелі до українки Анни Малігон) буде «Великий вечір сучасної поезії» під час відкриття фестивалю 17 травня о 19-й годині в Docker-G Pub на вулиці Набережно-Хрещатицькій, 5/13.

Відбудеться на «Київських лаврах» і жартівливий поетичний слем-турнір «питущих» та «непитущих» авторів (18 травня в «Купідоні» о 20.30), і читання віршів, заснованих на реальних подіях Non Fiction (19 травня в «Купідоні» о 20.30), і вечір поезії в музеї Михайла Булгакова на Андріївському узвозі, 13А (18 травня о 19-й годині), і літературно-музичний проект Сергія Жадана «Лінія Маннергейма» на закритті фестивалю 21 травня о 20-й годині в Docker-G Pub, і багато інших заходів.

З повною програмою міжнародного поетичного фестивалю «Київські лаври» можна ознайомитися за посиланням.

Олег КОЦАРЕВ
Рубрика: 
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments