Ми мусимо навчитися чути себе українцями – не галицькими, не буковинськими українцями, а українцями без офіційних кордонів
Іван Франко, український письменник, поет, перекладач, науковець, громадський і політичний діяч

Майже на мільярд гривень

Дніпропетровщина перевиконала бюджет цього року
6 вересня, 2018 - 11:31

Уже понад 16 млрд гривень надійшло до бюджету Дніпропетровської області за вісім місяців 2018 року. Це майже на мільярд більше, ніж було заплановано, повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин РЕЗНІЧЕНКО, передає www.kmu.gov.ua.

«Децентралізація — це нові можливості для громад і всієї області. Результати реформи промовляють самі за себе: за три останні роки на Дніпропетровщині втілили понад 600 інфраструктурних проектів, цьогоріч взялися ще майже за 350. Таких обсягів будівництва та ремонту доріг, шкіл, садочків, лікарень у регіоні не було за всі роки незалежності України», — зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації.

Децентралізація, додав Валентин Резніченко, є одним із чинників постійного зростання бюджету Дніпропетровщини. За вісім місяців 2018 року до бюджету області надійшло на 21% більше, ніж за аналогічний період 2017-го.

До бюджетів міст та районів надійшло понад 11 млрд грн — на 17,5% більше, ніж за той самий період минулого року. На 20% зросли доходи громад — до майже 1,3 млрд грн.

На 2018 рік бюджет затверджено в розмірі понад 24 млрд грн.

Рубрика: 
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments